telefon: +48 12 376 81 15

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy Intec U-40

Intec U-40 to nowoczesny, nadgarstkowy ciśnieniomierz cyfrowy, który zapamiętuje aż po 60 ostatnich pomiarów dwóch osób, przypominając jednocześnie dokładną datę i godzinę mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna. Ciśnieniomierz elektroniczny Intec U-40 jest chętnie wybierany do zastosowania w domu jak również w placówkach medycznych.

  • Dystrybutor/Importer:Intec Medical
  • Kod produktu: U-40

Szczegóły produktu

Urządzenie jest w pełni automatyczne, precyzyjne, szybkie, lekkie, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Z łatwością zmieści się w torebce lub samochodowym schowku. 

Prezentowany ciśnieniomierz jest przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku dorosłych. Wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru – oscylacje tworzone przez tętno i przekazywane przez mankiet są zapisywane i analizowane przez mikroprocesor.

Urządzenie posiada dodatkowe funkcje, które wskażą jak sklasyfikowano zmierzone ciśnienie ze standardami WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), a także czy pacjent ma nieregularne bicie serca, zwane w uproszczeniu arytmią. Wszystkie dane wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LCD.

Aparaty marki Intec charakteryzują się niezawodnością, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i ergonomią w rozsądnej cenie.

Ciśnieniomierz elektroniczny Intec U-40 jest chętnie wybierany do zastosowania w domu jak również w placówkach medycznych.

Dane techniczne

Zakres pomiaru
Ciśnienie skurczowe: 60 - 280 mmHgCiśnienie rozkurczowe: 30 - 200 mmHgWahania: ± 3 mmHgPuls: 30 -180 uderzeń na minutę. Wahania: ± 5 %
Wymiary
85 x 62 x 25 mm
Waga
132 g (z bateriami), 110 g (bez baterii)
Pamięć
2 x 60 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników
Automatyczne wyłączenie
po 3 min.
Rozmiar mankietu
ok. 75 x 300 mm pasuje do nadgarstka o obwodzie 13,5 - 21,5 cm
Zasilanie
2 baterie alkaliczne typu AAA
Copyright © 2022 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts