telefon: +48 12 376 81 15

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy Intec U-30

Intec U-30 to nowoczesny, nadgarstkowy ciśnieniomierz cyfrowy, który zapamiętuje aż 120 ostatnich pomiarów, przypominając jednocześnie dokładną datę i godzinę mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna.

Urządzenie jest w pełni automatyczne, precyzyjne, szybkie, lekkie, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Z łatwością zmieści się w torebce lub samochodowym schowku.

  • Dystrybutor/Importer: Intec Medical
  • Kod produktu: U-30

Szczegóły produktu

Prezentowany ciśnieniomierz jest przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku dorosłych. Wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru – oscylacje tworzone przez tętno i przekazywane przez mankiet są zapisywane i analizowane przez mikroprocesor.

Urządzenie posiada dodatkowe funkcje, które wskażą jak sklasyfikowano zmierzone ciśnienie ze standardami WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), a także czy pacjent ma nieregularne bicie serca, zwane w uproszczeniu arytmią. Wszystkie dane wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LCD.

Ciśnieniomierz elektroniczny Intec U-30 jest chętnie wybierany do zastosowania domowego jak również do placówek medycznych.

Dane techniczne

Zakres pomiaru
Ciśnienie skurczowe: 60 - 280 mmHg Ciśnienie rozkurczowe: 30 - 200 mmHg Wahania: ± 3 mmHg Puls: 30 -180 uderzeń na minutę Wahania: ± 5 %
Wymiary
85 x 62 x 25 mm
Waga
132 g (z bateriami), 111 g (bez baterii)
Rozmiar mankietu
ok. 75 x 300 mm pasuje do nadgarstka o obwodzie 13,5 - 21,5 cm
Zasilanie
2 baterie alkaliczne typu AAA
Copyright © 2022 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts