telefon: +48 12 376 81 15

Nawilżacz ultradźwiękowy AIRKOMFORT UH-01

Nawilżacz AIRKOMFORT UH-01 to niewielkie, ergonomicznie wykonane i łatwe w obsłudze urządzenie do utrzymywania odpowiedniego nawilżenia w pomieszczeniach do 25 m2

  • Dystrybutor/Importer: AIRKOMFORT
  • Kod produktu: UH-01

Szczegóły produktu

Optymalne nawilżenie w domu, biurze i innych pomieszczeniach powinno wynosić od 40 do 60%. Warto monitorować odpowiednią wilgotność gdyż suche powietrze wpływa na jakość naszego snu, zmniejsza odporność, sprzyja rozwojowi wirusów i bakterii. Jeśli borykamy się z problemem wysuszających się włosów i skóry, problemami oddechowymi, a także często mamy podrażniony nos, oczy i gardło, najprawdopodobniej jest to wina zbyt suchego powietrza. Wówczas warto rozważyć zakup nawilżacza powietrza.

AIRKOMFORT UH-01 to niewielkie, ergonomicznie wykonane i łatwe w obsłudze urządzenie do utrzymywania odpowiedniego nawilżenia w pomieszczeniach do 25 m2.

Pełne napełnienie zbiornika z wodą o pojemności aż 3l wystarczy na 12h pracy nawilżacza.

Dużym ułatwieniem w obsłudze urządzenia jest możliwość bezpośredniego napełniania zbiornika wodą bez konieczności jego wyjmowania oraz automatyczne wyłączenie się nawilżacza po wyparowaniu wody.

Prezentowany model wyposażony jest w filtr powietrza, który chroni urządzenie przed dostaniem się drobinek kurzu. Opcjonalnie filtr można także wykorzystać do dozowania aromatycznych olejków, dzięki czemu nasz dom, miejsce pracy lub zabawy wypełni przyjemny zapach. Wylot mgiełki nawilżającej składa się zarówno z części stałej i ruchomej, co pozwala kontrolować zrównoważone rozprowadzanie wilgotnego powietrza po pomieszczeniu. Intensywność pracy nawilżacza regulowana jest manualnie.

Charakterystyka:

  • Manualne ustawianie mocy nawilżania
  • Wskaźnik pracy urządzenia i braku wody
  • Automatyczny wyłącznik przy braku odpowiedniej ilości wody
  • Zmieniające barwy podświetlenie zbiornika
  • Posiada certyfikaty bezpieczeństwa: RoHS, CE

Dane techniczne

Copyright © 2023 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts