telefon: +48 12 376 81 15

Oczyszczacz powietrza AIRKOMFORT AC-08

AIRKOMFORT AC-08 to wysokiej klasy i prosty w obsłudze oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni do 166 m². Podwójny system filtrów po obu stronach urządzenia, pozbywa się elementów składowych smogu, szybko i skutecznie czyści powietrze z dymu, kurzu, pyłu zawieszonego, roztoczy czy formaldehydów. Dodatkowo jakość powietrza poprawia wbudowany jonizator.

  • Dystrybutor/Importer: Intec Medical

 

Szczegóły produktu

Składniki smogu, dym, kurz, pył zawieszony, roztocza czy formaldehydy, to wszystko może znajdować się w pomieszczeniach, w których przebywamy. Zanieczyszczenia te mogą powstawać wewnątrz, ale przede wszystkim różnymi drogami przenikają z zewnątrz. Na złą jakość powietrza, również w pomieszczeniach, szczególnie narażeni są mieszkańcy miast, gdzie jest duży ruch samochodowy, zakłady przemysłowe i większe skupisko domów ogrzewanych przestarzałymi piecami. 

AC-08 to urządzenie niemieckiej firmy AIRKOMFORT, które dzięki swej efektywności wydajnie radzi sobie z oczyszczaniem powietrza w pomieszczeniach o dużej powierzchni, bo aż do 166 m². Skutecznie sprawdzi się w domu, restauracji, biurze, przychodni, szkolnej sali, czy w przedszkolu. Na jego wydajność wpływa konstrukcja podwójnego systemu filtrów, które znajdują się po obu stronach urządzenia. Na każdy z zestawów składa się wysokosprawny filtr HEPA i filtr z węglem aktywnym. Ponadto AIRKOMFORT AC-08, wyposażony jest w jonizator, który dodatkowo poprawia komfort oddychania, wiążąc lotne cząsteczki PM 2.5. Wytwarzane przez jonizator jony ujemne pozytywnie wpływają na równowagę ludzkiego organizmu, wspomagają przemianę materii i dobre samopoczucie. 

Zaawansowany system sterowania pozwala na korzystanie z trybu automatycznej pracy dzięki czujnikowi smogu, czujnikowi zmierzchu, czy ustawień automatycznej prędkości oczyszczania. Możliwe jest też ręczne sterowanie urządzeniem. Pełną kontrolę nad oczyszczaczem umożliwia pilot lub aplikacja na urządzenia przenośne. Po połączeniu oczyszczacza z siecią WiFi, poprzez smarfon, czy tablet można w łatwy sposób kontrolować pracę urządzenia. Aplikacja TUYA SMART dostępna jest na urządzenia zarówno z systemem iOS, jak i Android

Charakterystyka

  • Podwójny system filtrów: wysokosprawne filtry HEPA i węgla aktywnego
  • Większa wydajność: powietrze zasysane po obydwu stronach urządzenia
  • Czyste i lepszej jakości powietrze dzięki funkcji jonizacji
  • Duży i intuicyjny wyświetlacz połączony z dotykowym panelem sterowania
  • Łatwa kontrola urządzenia za pomocą pilota lub sieci WiFi i aplikacji TUYA SMART na urządzenia mobilne
  • Tryb automatyczny lub ręczny
  • Czujnik smogowy 
  • Czujnik zmierzchu
  • Nocny tryb pracy

Dane techniczne

Moc
85W
Napięcie
Prąd zmienny 220-240V, 50/60Hz
Poziom hałasu
≤55dB
Wymiary
400 x 400 x 669 mm
Waga
14 kg
Jonizacja
10 milionów/cm³ (jony ujemne)
CADR* (cząstki stałe)
800 m3/h
CADR* (formaldehydy)
300 m3/h
Powierzchnia oczyszczania
88-166 m²
Filtry
1. Filtr wstępny 2. Filtr kompozytowy (HEPA + węgiel aktywowany) 3. Jonizator
Sugerowany czas użycia filtra
Filtr 1. – 2 lata Filtr 2. – 1 rok
Zasilanie
Bateria CR2032 o napięciu 3V (zasilanie pilota zdalnego sterowania)
Copyright © 2022 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts