telefon: +48 12 376 81 15

Stetoskop Dwugłowicowy Intec ST-200 typ rappaport

Wysokiej jakości narzędzie diagnostyczne, zapewniające doskonałą słyszalność tonów niskich i wysokich. Stetoskop dwugłowicowy ST-200 przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek, ale bardzo dobrze sprawdzi się również w domowych warunkach. Stetoskop został wyposażony w obrotową głowicę oraz trzy wymienne końcówki – małą, średnią i dużą. Umożliwia osłuchiwanie tonów i szmerów sercowych, szmerów oddechowych i badanie perystaltyki jelit.

  • Dystrybutor/Importer: Intec Medical
  • Kod produktu: ST-200

Szczegóły produktu

Ten w pełni wyposażony stetoskop dwugłowicowy ST-200 został przygotowany do zastosowań internistycznych przede wszystkim dla personelu medycznego, poszukującego produktu łączącego w sobie wysoką jakoś wykonania, funkcjonalność, ale również niewygórowaną cenę. Wymienne końcówki i obrotowa głowica pozwalają na wykonywanie pomiarów w diagnostyce internistycznej, pediatrycznej i neonatalnej. Jednocześnie jest to sprzęt, który może być z powodzeniem używany w domu do pomiaru rytmu serca, osłuchiwania płuc i pomiaru ciśnienia.

W zestawie stetoskopu dwugłowicowego znajdują się: głowica obrotowa z wymiennymi 3 rodzajami końcówek, chromowana lira zakończona plastikowymi oliwkami, wężyk zakończony metalowym łącznikiem, wymienne końcówki w rozmiarach małym, średnim oraz dużym, zapasowe oliwki douszne i zapasowe membrany. Jest to kompletny i wysoce funkcjonalny produkt, który bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i osób, które po prostu potrzebują dobrego stetoskopu w domu. Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne

Copyright © 2023 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts