telefon: +48 12 294 81 15

LANAFORM 2 IN 1 SHIATSU COMFORT - Ogrzewacz do stóp z funkcją masażu

Stopy, podobnie jak dłonie, jako pierwsze odczuwają zimno. W rzeczywistości, jako jedna z kończyn ciała, krew krąży tam mniej. Ponieważ dopływ krwi jest tam słabszy, wytwarzane jest mniej ciepła i tak wiele osób regularnie ma zamarznięte stopy. Wykonanie kilkuminutowego masażu podbicia stopy reaktywuje mikrokrążenie , a tym samym dopływ ciepła do stóp. Co więcej, zapewnia to natychmiastowy i często zasłużony relaks.

Szczegóły produktu

Podkładka grzewcza i masująca 2 w 1 Shiatsu Comfort ma wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić stopom komfort . Przede wszystkim zapewnia jeden z najbardziej relaksujących masaży ugniatających dzięki 2 x 2 głowicom masującym , które wykonują przyjemny ruch okrężny, którego kierunek i intensywność można kontrolować. Masaż ten wyłącza się automatycznie po 15 minutach, pozostawiając stopy zrelaksowane i ponownie rozgrzane .

Co więcej, głowice masujące rozprowadzają delikatne, przytulne ciepło , które pogłębia uczucie rozpalenia i odprężenia. Ta funkcja ogrzewania ma również dwa poziomy intensywności i ciągłą pracę przez 1 godzinę przed automatycznym zatrzymaniem.

Ta wkładka, która wygląda jak kapcie, w które stopy po prostu muszą się wsunąć, została zaprojektowana tak, aby była elastyczna iw jednej chwili przekształca się w konwencjonalną wkładkę, którą można łatwo umieścić na plecach, za ramionami, a nawet pod udami i łydkami. W ten sposób Shiatsu Comfort 2 w 1 celuje w wiele części ciała, a napięte mięśnie stopniowo się rozluźnia.

Ponadto Shiatsu Comfort 2 w 1 jest wykonany z przyjemnej, lekkiej i oddychającej tkaniny siatkowej. Zdejmowaną część można prać w pralce.

  • Urządzenie do masażu i ogrzewania Shiatsu
  • 2 poziomy intensywności
  • Podwójny kierunek obrotów

Dane techniczne

Copyright © 2024 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts