telefon: +48 12 294 81 15

LANAFORM MOYA - dyfuzor zapachów

  • Dyfuzor ultradźwiękowy
  • Podstawa z naturalnego bambusa - Pokrywka ceramiczna
  • Pomaga w kojącym oddychaniu poprzez cykle światła

Dyfuzor olejków eterycznych Moya jest sprzymierzeńcem Twojego relaksu . Jego cykle świetlne i naturalne materiały tworzą kojącą atmosferę .

Szczegóły produktu

Dyfuzor olejków eterycznych Moya zachęca do doświadczenia spokoju, zarówno pod względem konstrukcji, jak i działania. Jej naturalne materiały łączące bambus i ceramikę towarzyszą Ci podczas sesji relaksacyjnych. Równocześnie z zapachową dyfuzją Moya emituje światło o biało-pomarańczowych odcieniach, tworząc ciepłą atmosferę.

Dyfuzor ultradźwiękowy

Dyfuzor Moya ma technologię ultradźwiękową i zbiornik o pojemności 280 ml. Rozprasza cyklicznie lub w sposób ciągły przez wybrany przez Ciebie czas dzięki funkcji timera. Ma również dwie intensywności światła, aby stworzyć pożądaną atmosferę.

Ćwicz koherencję serca dzięki cyklom świetlnym

Olejki eteryczne są Twoim sprzymierzeńcem dobrego samopoczucia, ale zastosowania dyfuzora Moya na tym się nie kończą. Działa jako prawdziwa pomoc w relaksacji, oferując możliwość synchronizacji oddechu z cyklami świetlnymi. Pozwala ćwiczyć koherencję serca, skuteczną technikę oddychania, regulującą rytm serca i osiągającą stan odprężenia.

Dane techniczne

Copyright © 2024 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts