telefon: +48 12 376 81 15

Zintegrowany ciśnieniomierz naramienny INTEC U150BP

Nowy cyfrowy ciśnieniomierz INTEC U150BP stosuje metodę oscylometryczną pomiaru ciśnienia krwi. Oznacza to, że urządzenie wykrywa ruch w tętnicy ramiennej i podaje jego odczyt w formie cyfrowej. Urządzenie współpracuje również z aplikacją Carnalife LITE.

  • Dystrybutor/Importer: Intec Medical
  • Kod produktu: U150BP

Szczegóły produktu

Ciśnieniomierz INTEC U150BP znajdzie zastosowanie w każdym domu, jak i w punktach opieki medycznej. Przy pomocy tego urządzenia można badać pacjentów, którzy ukończyli 12 rok życia. Mierzy wartość ciśnienia krwi w przedziale 0-299 mmHg i tętna 40-199 uderzeń/min z minimalnym zakresem błędu. Urządzenie jest przy tym bardzo lekkie – jego waga to ok. 180 g – i poręczne. Bez problemu zmieści się więc w każdej torbie czy walizce.

Dodatkowo ciśnieniomierz posiada możliwość bezprzewodowego łączenie się z aplikacją partnerską Carnalife LITE, dzięki czemu można skutecznie monitorować ciśnienie krwi na smartfonie.

Carnalife to innowacyjne narzędzie, dzięki któremu pacjenci w łatwy sposób mogą monitorować wyniki swoich badań, w tym także ciśnienia. Specjalne algorytmy wspomagają analizę danych oraz interpretację wyników. Aplikacja pracuje na systemach: Windows 10, Android, iOS.

Aplikacja działa zarówno online, jak i offline - dzięki temu wyniki mogą być kontrolowane przez lekarza z każdego miejsca na świecie, podobnie jak i pacjent, który będzie mógł przekazać wyniki swoich badań do konsultacji lekarskiej.

Cechy:

- funkcja wykrywania arytmii
- automatyczne wyłączanie po 3 minutach
- pamięć 2x90 pomiarów
- wbudowany wskaźnik klasyfikacji ciśnienia
- bezprzewodowe łącze z aplikacją Carnalife LITE
- wskaźnik wyczerpania baterii
- szeroki zakres mankietu (22-32 cm)
- możliwość podłączenia zasilacza

Dane techniczne

Metoda pomiaru
oscylometryczna
Zakres pomiaru
Ciśnienie: 0- 299 mmHg | Tętno: 40-199 uderzeń/min
Dokładność pomiaru
Ciśnienie: ± 3 mmHg | Tętno: ± 5% max
Pamięć
2x90 wartości pomiaru
Wymiary
136 x 76 x 22 mm
Waga
180 g (bez baterii)
Rozmiar mankietu
22-32 cm
Zasilanie
4 baterie AAA DC 1,5V
Copyright © 2023 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts