telefon: +48 12 294 81 15

Aktualności

Wentylator czy klimatyzator – co wybrać?
Wentylator czy klimatyzator – co wybrać?
03.06.2019

Co wybrać – klimatyzator czy wentylator? To zależy. Klimatyzator szybko i efektywnie obniży temperaturę w pomieszczeniu, ale wymaga większego zaangażowania w eksploatacji, a czasem bardziej szkodzi niż pomaga. Wentylator jest bardziej przyjazny dla naszego organizmu i mimo, że efekty nie są natychmiastowe, to wprawienie w ruch powietrza w domu skutecznie przywraca przyjazną temperaturę. Przed wyborem dobrze jest poznać wady i zalety jednego i drugiego rozwiązania. 

Oczyszczacz powietrza: urządzenie nie tylko na zimę
Oczyszczacz powietrza: urządzenie nie tylko na zimę
08.05.2019

Długie dni, ciepło, piękna pogoda, dają nam złudne poczucie, że problem zanieczyszczeniami powietrza znika wraz z końcem zimy. Niestety tak nie jest i musimy sobie ten fakt uświadomić. Zła jakość powietrza we współczesnym świecie to problem całoroczny. 

Samochodowy oczyszczacz powietrza
Samochodowy oczyszczacz powietrza
23.04.2019

Nauczyliśmy się już, że w pomieszczeniach, w których przebywamy, warto zadbać o jakość powietrza. Mamy już oczyszczacze powietrza w biurach i domach, ale zapominamy o jeszcze jednym miejscu, w którym spędzamy dużo czasu – o samochodzie.

Pylenie roślin - zmora dla alergików
Pylenie roślin - zmora dla alergików
23.04.2019

Przyjście wiosny nie oznacza, że kończy się problem ze złą jakością powietrza. Zwłaszcza alergicy nie mogą się czuć bezpieczni. W ciepłych miesiącach roku w powietrzu pojawiają się pyłki roślin, wywołujące silne reakcje alergiczne. W okresie najsilniejszego pylenia, nie tylko wychodzenie na zewnątrz może być uciążliwe. Do pomieszczeń, w których mieszkamy i pracujemy również dostają się pyłki roślin zawierające silne alergeny. Dlatego zwłaszcza w domu, w którym mieszkają alergicy, nawet wtedy, kiedy smog już nie krąży nad głowami, nie można sobie pozwolić na wyłączenie oczyszczacza powietrza. 

Dlaczego alergicy powinni dbać o jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają?
Dlaczego alergicy powinni dbać o jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają?
15.06.2018

Objawy alergii nasilają się zwłaszcza w okresie pylenia drzew i kwiatów, ale nie znaczy to, że jest to problem sezonowy. Dlatego by walczyć z przyczynami alergii warto zastosować rozwiązanie, które jest skuteczne przez cały rok. Umieszczenie oczyszczaczy w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywamy po prostu eliminuje przyczyny alergii i czynniki, które je pogłębiają. To rozwiązanie bardziej skuteczne niż leczenie objawów alergii. Nowoczesny oczyszczacz, który może być używany przez cały rok jest w stanie wyeliminować z powietrza ponad 99% alergenów.

Jak zadbać o jakość powietrza w domu?
Jak zadbać o jakość powietrza w domu?
16.05.2018

Świat, w którym żyjemy zmienił się w taki sposób, że większość czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych. W związku z tym dla swojego komfortu, ale przede wszystkim zdrowia powinniśmy szczególną uwagę zwracać na jakość powietrza, zarówno pod względem jego czystości i wilgotności. Temu służą oczyszczacze i nawilżacze powietrza.

Co wybrać: oczyszczacz, czy nawilżacz powietrza? A może jedno i drugie?
Co wybrać: oczyszczacz, czy nawilżacz powietrza? A może jedno i drugie?
23.03.2018

Na jakość powietrze wpływa jego czystość jak i odpowiednia wilgotność. Zatem jeśli w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywamy zarówno czystość powietrza i wilgotność jest niewłaściwa, to odpowiedź na pytanie zawarte w tytule jest tylko jedna: warto zakupić jedno i drugie. Natomiast najwygodniejszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w urządzenie, które ma jednocześnie funkcje oczyszczania i nawilżania powietrza.

INFEKCJE GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH – JAK SIĘ PRZED NIMI BRONIĆ?
INFEKCJE GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH – JAK SIĘ PRZED NIMI BRONIĆ?
11.09.2020

Chłód, deszcz, przenikliwy wiatr, zmienność temperatur, osłabienie organizmu, to codzienność najbliższych kilku miesięcy. W tych niesprzyjających warunkach bardzo łatwo o powtarzające się infekcje górnych oddechowych. Co zrobić by zminimalizować ich uciążliwość, albo zupełnie je wyeliminować? Recepta składa się z trzech składników: właściwy ubiór, dobrze dobrana dieta ze wszystkimi potrzebnymi witaminami i mikroelementami oraz dbanie o jakość powietrza, którym oddychamy. 

« 1 »
Copyright © 2024 by Intec Medical. All rights reserved.
Realizacja: Internet Arts